Chustecznik

Chustecznik [#21]

Na gwiazdkę ub. roku zrobiłam kupiłam sobie prezent: maszynę do szycia. Sporo czasu zajęło mi podjęcie mi decyzji o kupnie tego urządzenia, ale ostatecznie doszłam do wniosku że będzie przydatne. Pozostało jedynie nauczyć się szyć ;) Zaczęłam od czegoś prostego, a mianowicie etui na chusteczki. Szyłam wg tego tutoriala. Udało się już za drugim razem ;) Wykorzystałam tkaniny bawełniane zdobyte na eBayu, kupione od osoby z USA. Tę, którą wykorzystałam na wierzch chustecznika jest niezwykle kolorowa i pozytywna, polubiłam ją od pierwszego wejrzenia. Za podszewkę służy tkanina w żółte bąble.

Szycie nie jest takie proste jak mi się wydawało: wystarczy chwila nieuwagi a równo skrojone kawałki materiału rozjeżdżają się złośliwie ;) Liczę jednak, że opanowanie tego to kwestia wprawy i okupienie tego, być może, kilkoma nieudanymi projektami, aby następne były już ładne i równe :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>