wisiorek

Niebieski wisiorek [#34]

Wisiorek powstał z chęci posiadania małego akcentu który uzupełniałby duży dekolt ;) Wybór padł na kupiony dosyć dawno temu na ebayu jaspis imperial. Jeden z takich jaspisów użyłam w sporym, rzucającym się w oczy pomarańczowym naszyjniku, teraz, dla odmiany jest skromnie. Wisiorek ma średnicę 41 mm, jest zawieszony na czarnym, lakierowanym sznurku. Zapięcie jest magnetyczne.

Do wykonania wisiorka użyłam kaboszonu z syntetycznego kamienia (jaspis imperial), koralików Toho 11/o w kolorach Nebula i SilverLined Frosted Teal oraz 15/o w kolorze Nebula.
W sesji fotograficznej po raz pierwszy brały udział kamulce przywleczone z czeskich Karkonoszy, gdzie spędzałam tegoroczny urlop. Miałam nadzieję że będą służyć dobrze jako tło do fotografowania biżuterii. Okazało się że kamienie spełniają oczekiwania, warto było dźwigać ;)

1 comment

  • Hosting

    liczny wisiorek dopracowany w najmniejszym detalu. Na ywo jeszcze cudowniejszy, prawdziwe dzia o sztuki. Bi uteria pi knie zapakowana co bardzo doceniam bo zawsze zostawiam oryginale opakowania, w kt rym przechowuj bi uteri aby si nie niszczy a. Dodatkowy rzemie w prezencia jest dla mnie bardzo mi ym dodatkiem, za kt ry bardzo gor co dzi kuj .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>