Sznur koralikowo-szydełkowy

Trochę zimy w lecie [#33]

Na początku nie byłam przekonana do tego zestawu kolorów. To znaczy, na etapie przykładania do siebie fiolek z koralikami byłam usatysfakcjonowana, ale na etapie nawlekania i przerabiania pierwszych sekwencji już mniej. Jednak dobrnęłam do końca, bo to już była chyba 15-ta kompozycja kolorystyczna jaką próbowałam i nic mi nie pasiło. Tak to czasem bywa. Ale, na szczęście, po skończeniu całości, ostatecznie jestem zadowolona z efektu. Chłodny, ale fajny.
Wzór… szczerze mówiąc, nie mam pojęcia kto jest autorem. Taką sekwencję widziałam w wielu miejscach w sieci i nie wiem jakie jest jej źródło. Jeśli ktoś wie spod czyich rąk wyszedł ten wzór to niech się nie krępuje i napisze w komentarzu :) Swoją wersję kolorystyczną zamieszczam tutaj i zapraszam do korzystania.
Naszyjnik udziergałam na nici Talia koralikami Preciosa, zakończyłam zapięciem magnetycznym. Uwielbiam je za ich minimalizm, szkoda że nie są dostępne w każdym rozmiarze.

6 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>